Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 32 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285445
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285445)
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Градоначалници од Македонија]]
 
[[bg:Любомир Янев]]