Разлика помеѓу преработките на „Аврам Садикарио“

Одземени 38 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12271057
с (r2.7.3) (Робот: Додава bg:Аврам Садикарио)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12271057)
[[Категорија:Македонски Евреи]]
[[Категорија:Битолчани]]
 
[[bg:Аврам Садикарио]]