Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285373
с (Отстрането уредувањето на GreenLantern12 (разговор), вратено на последната верзија на ZéroBot)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12285373)
[[Категорија:Пратенички состав 2011-2015]]
[[Категорија:Политичари од СПМ]]
 
[[bg:Любисав Иванов]]