Список на холандски монарси: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|| <center>—</center>
|| досега: {{изминато време|2013|04|30}}
|| {{роден на и возраст|1967|404|27|df=y}}
|| <center>—</center>
|}