Разлика помеѓу преработките на „Нов Тајпеј“

Одземени 22 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q244898
с (Bot: Migrating 31 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q244898 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q244898)
 
[[Категорија:Градови во Тајван]]
 
[[tl:Bagong Taipei]]
126.551

уредување