Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Откажано уредувањето 3076964 на уредникот 217.16.90.132 (разговор)
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с Откажано уредувањето 3076964 на уредникот 217.16.90.132 (разговор)
Ред 1:
{{Infobox mosque
| name = КабаЌаба
| image = Kabaa.jpg
| latitude = 21.4224945