Митлерес Несетал: Разлика помеѓу преработките

Одземени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q316409 (translate me)
(Создадена страница со: '''Митлерес Несетал''' ({{lang-de|Mittleres Nessetal}}) е општинска заедница во округот Гота (окр...)
 
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q316409 (translate me))
 
[[Категорија:Општински заедници во Тирингија]]
 
[[ms:Mittleres Nessetal]]