Разлика помеѓу преработките на „Јенс Дебишер“

Одземени 145 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1395312 (translate me)
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Јенс Дебишер | image = Jens Debusschere 3DWV2011.JPG | captio...)
 
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1395312 (translate me))
 
{{Белгија-велосипедист-никулец}}
 
[[de:Jens Debusschere]]
[[en:Jens Debusschere]]
[[es:Jens Debusschere]]
[[fr:Jens Debusschere]]
[[nl:Jens Debusschere]]
[[no:Jens Debusschere]]