Стадион Гоце Делчев: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q767593 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q767593 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q767593 (translate me))
[[Категорија:Спортски зданија во Прилеп]]
[[Категорија:Згради и градби посветени на Гоце Делчев]]
 
[[sr:Стадион Гоце Делчев]]