Разлика помеѓу преработките на „Васо Николоски“

Одземени 38 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q347750 (translate me)
с (Вик Ретлхед ја премести страницата Васо Николовски на Васо Николоски)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q347750 (translate me))
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[bg:Васо Николовски]]