Разлика помеѓу преработките на „Среќна Нова ’49“

Додадени 114 бајти ,  пред 7 години
== Локации ==
 
Филмот е сниман на повеќе локации: Железничкажелезничка станица во [[Суботица]], скопско [[Маџир маалоМаало]], [[Буњаковец]], реката [[Треска]], [[старатаСтара скопска чаршија|СтараСтарата скопска чаршија]],
 
== Бисери ==
 
{{Здраво Курбла! Здраво Пиги!
Нешто нѝ е љут.
}}
 
== Реакции и награди ==
Анонимен корисник