Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1390223 (translate me)
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1390223 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1390223 (translate me))
[[Категорија:Македонски поети]]
[[Категорија:Македонски книжевни критичари]]
 
[[bg:Йовица Тасевски – Етерниян]]