Разлика помеѓу преработките на „Орце Николов“

Одземени 37 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397086 (translate me)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397086 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397086 (translate me))
[[Категорија:Партизани|Николов Орце]]
[[Категорија:Народни херои на Југославија]]
 
[[ru:Николов, Йордан]]