Разлика помеѓу преработките на „Методија Андонов - Ченто“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2625112 (translate me)
с (Отстрането уредувањето на 217.16.91.157 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Вик Ретлхед|Вик Ре...)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2625112 (translate me))
[[Категорија:Делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
[[Категорија:Прилепчани]]
 
[[sr:Методије Андонов Ченто]]