Категорија:Шумен: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8743052
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8743052 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8743052)
 
[[Категорија:Шуменска област]]
[[Категорија:Градови во Бугарија]]
 
[[war:Category:Shumen]]
4.943

уредувања