Категорија:Продолженија: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8730180
с r2.7.3) (Робот: Додава cs:Kategorie:Sequely
KLBot2 (разговор | придонеси)
с Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8730180
 
Ред 1:
[[Категорија:Забава]]
[[Категорија:Раскажувачки форми]]
 
[[cs:Kategorie:Sequely]]
[[en:Category:Sequels]]
[[fa:رده:دنباله‌دار]]
[[ko:분류:속편]]
[[ru:Категория:Продолжения]]
[[zh:Category:續作]]
4.943

уредувања