Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7214143
с (Bot: Migrating 104 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7214143 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7214143)
 
[[Категорија:Култура]]
[[Категорија:Мода]]
 
[[kbd:Category:Щыгъын]]
4.943

уредувања