Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Логичари“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8797994
с (Bot: Migrating 37 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8797994 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q8797994)
[[Категорија:Философи]]
[[Категорија:Математичари]]
 
[[szl:Kategoria:Logiki]]
4.943

уредувања