Разлика помеѓу преработките на „Анџело Ди Ливио“

Додадени 59 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с
*[http://www.transfermarkt.co.uk/en/angelo-di-livio/profil/spieler_21148.html Профил на трансфермаркт]
 
{{Јувентус-Шампион на Европа 1996}}
{{Состав на Италија на Светското првенство 1998}}