Разлика помеѓу преработките на „Категорија:793“

Одземени 25 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6571926
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6571926 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6571926)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:793年]]
4.943

уредувања