Категорија:748: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6569373
с (Bot: Migrating 47 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6569373 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6569373)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:748年]]
4.943

уредувања