Разлика помеѓу преработките на „Категорија:508“

Одземени 25 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6554244
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6554244 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6554244)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:508年]]
4.943

уредувања