Категорија:503: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6636746
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6636746 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6636746)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:503年]]
4.943

уредувања