Разлика помеѓу преработките на „Категорија:500“

Одземени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6553831
с (Bot: Migrating 51 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6553831 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6553831)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:500年]]
4.943

уредувања