Категорија:50-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7021891
с (Bot: Migrating 43 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7021891 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7021891)
[[Категорија:1 век]]
[[Категорија:Декади]]
 
[[gd:Category:50an]]
4.943

уредувања