Категорија:452: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6551121
с (Bot: Migrating 45 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6551121 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6551121)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:452年]]
4.943

уредувања