Разлика помеѓу преработките на „Категорија:410“

Одземени 25 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6630870
с (Bot: Migrating 50 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6630870 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6630870)
 
 
[[Категорија:Години|0410]]
 
[[gan:Category:410年]]
4.943

уредувања