Категорија:1232: Разлика помеѓу преработките

Одземени 48 бајти ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6582702
с (Bot: Migrating 51 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6582702 (translate me))
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6582702)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:1232年]]
[[war:Category:1232]]
4.943

уредувања