Разлика помеѓу преработките на „Саед Џалили“

Одземени 23 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q635059 (translate me))
с
[[Категорија:Политичари на Иран]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[de:Said Dschalili]]