Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Одземени 86 бајти ,  пред 12 години
с
категоризација
с (Бот Додаје: la:Iacobus Stewart)
с (категоризација)
{{АФИ ѕвезди}}
 
{{DEFAULTSORT:Стјуарт, Џејмс}
[[Категорија:Оскаровци]]
[[Категорија:Филм]]
[[Категорија:Филмска уметност]]
[[Категорија:Актери]]
[[Категорија:Американски глумци]]
[[Категорија:Оскаровци]]
 
 
[[ca:James Stewart]]