Разлика помеѓу преработките на „Јосиф Даскалов“

Додаден 2.611 бајт ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име=Јосиф Даскалов| портрет=JosifDaskalov.jpg | опис= раководите...
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име=Јосиф Даскалов| портрет=JosifDaskalov.jpg | опис= раководите...)
(нема разлика)