Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена во текстот (од 79.126.135.245) и вратена ревизијата 3011374 на Addbot)
Нема опис на уредувањето
 
== Светски поп ==
* [[Џастин Бибер]]- најпознатиот тинејџер
 
* [[Мајкл Џексон]] - нарекуван и „крал на поп-музиката“
Анонимен корисник