Ѓорѓи Николов: Разлика помеѓу преработките

Одземени 50 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Дејци на ВМОРО]]
{{Дејци на МРО}}
[[bg:Георги Николов (Белица)]]