Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

Додадени 39 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sh:Eurosong 2004 Менува: ro:Concursul Muzical Eurovision 2004
с (Бот Додава: sh:Eurosong 2004 Менува: ro:Concursul Muzical Eurovision 2004)
[[pl:Konkurs Piosenki Eurowizji 2004]]
[[pt:Festival Eurovisão da Canção 2004]]
[[ro:Concursul Muzical Eurovision 2004]]
[[ru:Конкурс песни Евровидение 2004]]
[[sco:Eurovision Sang Contest 2004]]
[[sh:Eurosong 2004]]
[[sl:Pesem Evrovizije 2004]]
[[sv:Eurovision Song Contest 2004]]
109.264

уредувања