Разлика помеѓу преработките на „Васил Ивановски“

Одземени 38 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Дејци на БКП]]
[[Категорија:Делегати на Првото заседание на АСНОМ]]
 
[[bg:Васил Ивановски]]