Магента: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ова е заштитна боја на логото на телекомуникациското претпријатие „[[Т-Мобиле Македонија|Т-Мобиле]]“.
 
{{боја-никулец}}
 
[[Категорија:Бои]]