Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Број-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Шаблони за никулци за броеви| ]]
 
[[en:Template:Num-stub]]
[[fa:الگو:عدد-خرد]]
[[ja:Template:Num-stub]]
[[zh-yue:Template:數字楔]]
[[ml:ഫലകം:സംഖ്യ-അപൂർണ്ണം]]
[[ru:Шаблон:Number-stub]]
[[uk:Шаблон:Number-stub]]
[[zh:Template:Num-stub]]
</noinclude>