Разлика помеѓу преработките на „Сезен Аксу“

Одземени 602 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Турски пејачи]]
 
[[ar:سيزين آكسو]]
[[az:Sezən Aksu]]
[[da:Sezen Aksu]]
[[de:Sezen Aksu]]
[[diq:Sezen Aksu]]
[[en:Sezen Aksu]]
[[es:Sezen Aksu]]
[[fa:سزن آکسو]]
[[fr:Sezen Aksu]]
[[he:סזן אקסו]]
[[hr:Sezen Aksu]]
[[hu:Sezen Aksu]]
[[hy:Սեզեն Աքսու]]
[[id:Sezen Aksu]]
[[it:Sezen Aksu]]
[[ja:セゼン・アクス]]
[[ku:Sezen Aksu]]
[[mrj:Аксу, Сезен]]
[[ms:Sezen Aksu]]
[[nl:Sezen Aksu]]
[[pl:Sezen Aksu]]
[[ru:Сезен Аксу]]
[[sco:Sezen Aksu]]
[[sh:Sezen Aksu]]
[[simple:Sezen Aksu]]
[[sr:Sezen Aksu]]
[[sw:Sezen Aksu]]
[[tr:Sezen Aksu]]
[[ug:سەزەن ئاقسۇ]]