Разлика помеѓу преработките на „Војна и мир“

Одземени 22 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Брише vec:Guera e paxe (strong connection between (2) mk:Војна и мир and vec:Voina i mir)
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q161531 (translate me))
с (Робот: Брише vec:Guera e paxe (strong connection between (2) mk:Војна и мир and vec:Voina i mir))
[[Категорија:Дела на Лав Толстој]]
[[Категорија:Руски романи]]
 
[[vec:Guera e paxe]]
85.496

уредувања