Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Одземени 15 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише la:Dilium (strong connection between (2) mk:Дили and la:Dili)
с (Робот: Брише la:Dilium (strong connection between (2) mk:Дили and la:Dili))
[[Категорија:Градови во Источен Тимор]]
[[Категорија:Дили]]
 
[[la:Dilium]]
85.496

уредувања