Разлика помеѓу преработките на „Список на државни водачи во 1793 година“

с
Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{Никулец за лидер на држава}} +)
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{Без извори|датум=ноември 2009}} +))
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{Никулец за лидер на држава}} +))
 
== Австралија со Океанија ==
 
{{Никулец за лидер на држава}}