Разлика помеѓу преработките на „Список на државни водачи во 1793 година“

с
Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{Без извори|датум=ноември 2009}} +)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q885420 (translate me))
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{Без извори|датум=ноември 2009}} +))
 
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{SLBY|temp=SLBYn|code=|fore=1792|year=1793|aft=1794}}