Разлика помеѓу преработките на „Обидим“

Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
(кат+шаблон)
с (Бот Додава: bg:Обидим, en:Obidim, ru:Обидим)
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Обидим]]
[[en:Obidim]]
[[ru:Обидим]]
59.415

уредувања