Категорија:Македонија на Параолимписките игри: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8591927 (translate me)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8591927 (translate me))
[[Категорија:Параолимписки игри]]
[[Категорија:Спорт во Македонија|Параолимписките игри]]
 
[[en:Category:Macedonia at the Paralympics]]
[[fa:رده:جمهوری مقدونیه در بازی‌های پارالمپیک]]
[[ko:분류:패럴림픽 마케도니아 공화국 선수단]]