Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| birth_name =
| allegiance = {{flagcountry|Macedonia}}
| branch = [[File:MacedonianArmyLogo.svg|20px]] [[АРМ]]
| serviceyears = 2001
| rank =
Анонимен корисник