Предлошка:Индија-никулец: Разлика помеѓу преработките

Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Индија е [[Википед...
(Нова страница: <div class="boilerplate metadata" id="stub">30п ''Оваа статија поврзана со Индија е [[Википед...)
(нема разлика)