Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Одземени 23 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q183008 (translate me)
с (Bot: Migrating 41 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q183008 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q183008 (translate me))
[[Категорија:Грчки поп пејачи]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[tr:Elena Paparizu]]