Разлика помеѓу преработките на „Второ бугарско царство“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q420759 (translate me)
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q420759 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q420759 (translate me))
[[Категорија:Поранешни словенски држави]]
[[Категорија:Бугарија во 11 век]]
 
[[fr:Second Empire bulgare]]