Разлика помеѓу преработките на „Алфонсо VIII“

Одземени 30 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q295268 (translate me)
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q295268 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q295268 (translate me))
[[Категорија:Шпанци од 12 век]]
[[Категорија:Шпанци од 13 век]]
 
[[ru:Альфонсо VIII]]