Категорија:Згради и градби во Западниот Брег: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9900197
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q9900197)
[[Category:Згради и градби во Светата Земја]]
[[Категорија:Згради и градби во Палестина| *]]
 
[[en:Category:Buildings and structures in the West Bank]]
[[fa:رده:ساختمان‌ها و سازه‌ها درکرانه باختری رود اردن]]
[[ur:زمرہ:مغربی کنارے کی عمارات و ساخات]]
127.228

уредувања